PREČO MY?


Rešpektujeme vás

- zohľadňujeme vaše požiadavky a predstavy

- dozeráme na logické a efektívne riešenie

- dohliadame na ergonómiu a optimálne využitie svetla

Efektívne spolupracujeme

- on-line konzultácie návrhov

- úpravy návrhu priamo v 3D programe

- po dohode je možná aj osobná konzultácia

Šetríme váš čas

- nájdeme nábytok a doplnky

- pripravíme technické podklady pre výrobcov a majstrov

- odporučíme dodávateľov

- pomôžeme s výberom

Mgr. Anna Borgoňová

zakladateľ / konateľ / dizajnér


Vyštudovala som interiérový dizajn v ALFA Education v Košiciach. V roku 2013 som založila spoločnosť Borgon Interiors, s.r.o., kde pôsobím ako konateľ a interiérový dizajnér.            

V súčasnosti mám vo svojom portfóliu návrhy a realizácie interiérov rodinných domov, bytov, nebytových priestorov, záhradných altánkov, terás a fasád. 

RECENZIE

Ďakujem Borgon Interiors za skvelý návh spálne a detskej izby, absolútna spokojnosť za profesionálne vykonanú prácu. Určite sa v budúcnosti na Vás ešte obrátim! Obrovské Ďakujem 

Radka, 12.07.2020

Odporúčame!

Spolupracovať s pani dizajnérkou Ankou Borgoňovou bolo jednoznačne najlepšie rozhodnutie aké sme vrámci rekonštrukcie nášho bytu mohli urobiť. Pani Anka je profesionálka so zmyslom pre detail a popasovala sa s komplikovanými priestormi nášho zložitého podkrovného bytu veľmi statočne. Pani dizajnérka maximálne prihliadala na naše predstavy a vytvorila úžasný návrh kuchyne, kúpelne, obývačky, spálne aj šatníka presne podla nášho gusta. Do návrhov, ktoré s nami trpezlivo konzultovala cez Skype, vložila mnoho originálnych nápadov a riešení a jej podklady boli neoceniteľnou pomocou pre všetkých našich majstrov. Jednoznačne odporúčame všetkým, ktorí hľadajú kvalitného, skúseného a precízneho dizajnéra s ľudským prístupom :) Ďakujeme pani Anka! 

Vierka, 15.05.2015 

Maximálna spokojnosť

Rada by som sa pridala k naozaj spokojným zákazníkom. Oceňujem hlavne komunikáciu cez Skype, kde sme návrhy priamo konzultovali. Taktiež by som chcela vyzdvihnúť profesionálne pripravenú projektovú dokumentáciu (to uvítal hlavne výrobca nábytku). No a snáď najdôležitejšie je cit pre dizajn, milý prístup a záujem o klienta. O pár dní pribudnú fotky študentskej izby môjho syna - tak posúďte sami. Ak budem ešte niečo potrebovať, viem na koho sa znova obrátim. Ďakujeme Anka :)

Ivana, 13.02.2014 

Naozaj veľká spokojnosť!

Anka Borgoňová je milá osôbka, ktorú baví dizajn, vymýšľanie, skrášľovanie, zlepšovanie... a na vlastnej koži, resp. našom novom altánku chcem vyjadriť naozaj spojojnosť: prišla, pofotila, pomerala, navrhla, dodala prvú vizualizáciu, spolu pri kávičke sme to ešte poupravovali, aj cez Skype on-line na diaľku, dodala kompletnú vizualizáciu, doporučila drevárov a tí v pondelok doniesli materiál (už namorený a cca narezaný) a vo štvrtok o 15-tej sme si s obojstrannou spokojnosťou podali ruky na znak: hotovo! Odporúča veľmi spokojný zákazník :-)

Eva, 30.10.2013

PRIDAŤ HODNOTENIE